W dzisiejszym świecie szeroko pojętych kontaktów biznesowych, dynamicznej współpracy między firmami oraz ciągłej wymiany informacji przy wykorzystaniu telefonu komórkowego, komputera, popularnego obecnie tableta czy innych gadżetów doskonale znanym osobom obracającym się w kręgach biznesowych i świecie nowoczesnych technologii, gdzie języki obce są głównym, niezbędnym oraz podstawowym narzędziem komunikacji, kursy języka biznesowego znalazły swoje miejsce na rynku i cieszą się obecnie dużą popularnością ze względu na swoje zastosowanie w środowisku korporacyjnym. Są to kursy skierowane do szerokiego grona odbiorców, zarówno do pracowników niższych szczebli w hierarchii firmy, jak również do osób decyzyjnych na stanowiskach menedżerskich, którym zależy na skutecznej komunikacji umożliwiającej wymianę informacji poprzez prowadzenie rozmów telefonicznych w języku obcym, wymianę korespondencji mailowej oraz udział we wszelkiego rodzaju wyjazdach służbowych, konferencjach oraz spotkaniach biznesowych. Na kursach tego typu Słuchacze zapoznają się ze słownictwem, wyrażeniami oraz strukturami gramatycznymi na ogół stosowanymi wśród ludzi biznesu. Po takim kursie spotkanie z zagranicznym kontrahentem, napisanie CV, odbycie lub przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej czy udział w konferencji prowadzonej w języku obcym ze względu na obecność uczestników z różnych krajów nie są im straszne. Znajomość języka biznesowego niewątpliwie pozwala naszym Słuchaczom nabrać większej pewności siebie oraz swobodniej i bez skrępowania poruszać się w swoim środowisku pracy.

Kursy dla firm to również kursy języka obcego ogólnego, na których pracownicy Państwa firmy mają możliwość nauczyć się wybranego języka od podstaw lub udoskonalić nabyte już umiejętności językowe. Zajęcia prowadzone są w naszej szkole, gdzie zapewniamy komfortowe warunki do nauki. Przez cały czas trwania zakupionego przez Państwa kursu dbamy o jego wysoką jakość. Nasi klienci to przedstawiciele różnych branż, których łączy jedno – wszyscy chcą się porozumiewać w języku angielskim i my im to zapewniamy. Z naszych usług skorzystali lub w dalszym ciągu korzystają m.in.:

 • Robert Bosch Sp. z o.o. (produkcja części samochodowych)
 • Delikatesy Zbyszko
 • NobleProg (informatyka/programowanie)
 • B.W.S.T. s.c. (wodociągi i kanalizacja)
 • SMART Magdalena Jaskulska (restauracja)
 • BARWOLF POLSKA Sp. z o.o. (ceramika budowlana)
 • COTY Polska (branża kosmetyczna)
 • Avers Screens Sp. z o.o. (ekrany projekcyjne)
 • Festo Poland (automatyka przemysłowa)
 • Keller Polska (geotechnika)
 • MSA Safety (zabezpieczenia pracowników i innowacyjne produkty bezpieczeństwa)
 • Kia Motors
 • Orange
 • Pogodne Przedszkole Montessori
 • Kancelaria adwokacka Adwokat Agnieszka Monika Janus
 • KG Logistics


Zapraszamy do kontaktu.