"Gorąco polecam nowo otwartą małą szkółkę "ThinkSchool" w Pruszkowie. Zupełnie przypadkiem na nią natrafiłam. Napisałam maila z zapytaniem i w bardzo krótkim czasie zostałam zaproszona na rozmowę poziomującą. Od 2 miesięcy uczęszczam na zajęcia indywidualne. Dzięki temu uczę się w konkretnym tempie, lepiej zapamiętuję i nie boję się mówić. Zajęcia prowadzi Pani Agnieszka – młoda, uśmiechnięta, bardzo sympatyczna osoba, a zarazem wymagająca i motywująca do nauki :)"

Dorota

"Bardzo serdecznie polecam szkołę języków obcych ThinkSchool. Do w/w szkoły uczęszczam od początku jej istnienia tj. od tego semestru, ale języka angielskiego uczę się u Pani Agnieszki od lutego 2012 r. Pani Agnieszka do lekcji zawsze jest przygotowana profesjonalnie. Uczy z bardzo dużym zaangażowaniem, widać, że uczenie jest jej pasją. Zawsze ma pomysł jak trafić do ucznia, aby ten wyniósł z lekcji jak najwięcej."

Elizabeth

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.